Author: 1***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i loveeee this wig! i get so many compliments
顏色: 粉色
Price: NT$368
Original Price: NT$428
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 265 g |
| 長度 | 77 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2405128903869637 |
Author: 1***4
Date:
Review: i loveeee this wig! i get so many compliments
顏色: 粉色
Author: M***k
Date:
Review: for a friends birthday party, pretty good quality
顏色: 粉色
Author: t***t
Date:
Review: Value for money: big time Easy to wear: definitely Comfortable to wear: so soft and nice Hairstyle Stylishness: cute
顏色: 粉色
Author: a***5
Date:
Review: It’s amazing quality nice look🥰 I like it it’s very nice!💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️🧡🧡🧡🧡🧡
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.